آموزش کار با ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07

بهزاد داشاب
7 تیر 1402
2 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
کار با ردیاب کوچک GPS مدل GF07

آموزش کار با ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07

آموزش کار با ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 از آن دسته دستگاه‌های ردیاب کوچک است که بدون نیاز به نرم‌افزار و برنامه مدیریتی که بر روی تلفن همراه هوشمند نصب شود قادر به کار کردن است.

ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 هم اکنون در فروشگاه مدیاتلکام موجود است برای خرید اینجا را کلیک کنید.

آموزش کار با ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07

ویدیو آموزش کدهای دستوری ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07

برای مدیریت این مدل دستگاه جی پی اس کوچک باید با SMS آن را کنترل و مدیریت کنید، کدهای دستوری که برای کنترل و مدیریت این دستگاه MINI GPS در نظر گرفته شده است به این شرح است:

888: میزان شارژ باطری، میزان سیگنال دهی سیم کارت، مقدار مصرف شده کارت حافظه

445: فرمت کردن کارت حافظه

444: بازگشت دستگاه به تنظیمات کارخانه

666: شنود

000: تعریف مدیر دستگاه

555: آغاز ضبط صدا بر روی سیم کارت

777: ارسال لینک موقعیت آنلاین دستگاه

کار با ردیاب کوچک GPS مدل GF07 5

همچنین برای ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 باید آن را به مدت ۳ الی ۴ ساعت با کابل همراه به برق وصل کنید، با حداکثر ظرفیت شارژ باتری و در حالت استند بای تا ۴۸ ساعت دستگاه روشن خواهد ماند.

ویدیو آموزش نصب و راه اندازی ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07

در حالت شنود و کارکرد مدام ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 تا ۳ ساعت کار خواهد کرد، بنابراین باتری دستگاه با میزان کارکرد و کاربری‌های مختلف متفاوت خواهد بود.

بعد از شارژ کامل باطری دستگاه، سیم کارت را به صورت کامل در اندازه بزرگ بر روی دستگاه و در داخل ریل قرار می‌دهیم و به داخل فشار می‌دهیم، بعد از نصب سیم کارت درون ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 به طور خودکار روشن می‌شود و نیازی به زدن دکمه‌ای برای روشن یا خاموش کردن آن نیست.

کار با ردیاب کوچک GPS مدل GF07 1

در کنار سیم کارت شما چنانچه قصد ضبط صدا بر روی مموری کارت و ذخیره آن را دارید می‌توانید کارت حافظه را نیز همزمان بر روی دستگاه قرار دهید، خشاب مخصوص کارت حافظه در بالای سیم کارت قرار دارد.

کار با ردیاب کوچک GPS مدل GF07 6

ما در مدیا تلکام ویدیوی آموزش قرار دادن سیم کارت و کارت حافظه به طور صحیح را به درستی در همین صفحه قرار داده‌ایم که می‌توانید ببینید، در نهایت بعد از قرار دادن آنها درپوش ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 را قرار می‌دهیم و دستگاه در حالت آماده به کار قرار می‌گیرد.

کار با ردیاب کوچک GPS مدل GF07 2

 از این پس تنها کاری که شما باید بکنید صرفاً پیام دادن به سیم کارتی است که بر روی دستگاه نصب شده است، پیشنهاد می‌کنیم شماره سیم کارت که بر روی ردیاب کوچک (GPS) مدل GF07 قرار دادی را داخل تلفن همراه خود ذخیره کنید و در حالت ارسال پیام قرار بگیرید.

2 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.