آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

بهزاد داشاب
8 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار روشن کردن :در حالت خاموش، دکمه پاور را به مدت چند ثانیه فشار دهید، چراغ های قرمز و آبی روشن می شوند، چراغ قرمز پس از خاموش شدن با مقداردهی اولیه دستگاه، نور آبی همیشه روشن خواهد بود، دستگاه به حالت آماده به کار تبدیل می شود.

بدون عملکرد در صورتی که استفاده ای نکنید در عرض یک دقیقه دستگاه به طور خودکار خاموش می شود، بدون کارت حافظه، دو برابر می شود، چراغ 3 بار چشمک می زند، سپس به طور خودکار خاموش می شود.

این محصول هم اکنون در مدیاتلکام قابل سفارش است برای افزودن آن به سبد خرید اینجا را کلیک کنید.

آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم عکس:

در حالت آماده به کار، دکمه روشن/خاموش را فشار دهید تا عکس‌برداری شروع شود، چراغ آبی خاموش است، سپس روشن می‌شود.و یک عکس ذخیره می کند، فایل های تصویری با فرمت JPG.

توجه: لطفا در محیط با نور کامل عکس بگیریدفاصله با سوژه بیش از  5 متر نباشد به این صورت عکس ها در جهت های صحیح، رنگ های طبیعی و واضح خواهند بود.

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم 

در حالت آماده به کار، دکمه ویدیو را به مدت 2 ثانیه فشار دهید، نور آبی 3 بار چشمک می زند و سپس روشن می شود.خاموش، شروع فیلمبرداری، در فیلمبرداری، دکمه ویدیو را برای مدت کوتاهی فشار دهید، چراغ آبی روشن است، فیلمبرداری متوقف می شود. ویدیو با فرمت ava ذخیره شده است. برای تضمین اندازه و ایمنی فیلم های گرفته شده، سیستم به طور خودکار هر 10 دقیقه یک بار فیلم را ذخیره می کند.

ویدیو آموزش نصب و راه اندازی عینک دوربین‌دار بیسیم 

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم مدل AC380 خاموش کردن:

در حالت آماده به کار، دکمه روشن/خاموش را به مدت 3 ثانیه فشار دهید، چراغ آبی خاموش است، در عین حال، چراغ قرمز 3 بار چشمک می زند سپس خاموش می شود که نشان دهنده خاموش شدن کامل دوربین عینکی است.

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم مدل AC380 ولتاژ پایین:

هنگامی که محصول متوجه ولتاژ پایین باتری در حین کار می شود و باطری تمام شده است، چراغ دو بار چشمک می زند و سپس بطور خودکار خاموش می شود. فایل هایی که گرفته می شوند قبل از خاموش شدن ذخیره می شوند.

آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم مدل AC380 بازنشانی:

هنگامی که محصول به دلیل استفاده نادرست یا دلایل ناشناخته دیگر پاسخ نمی دهد و نمی تواند با آن ارتباط برقرار کند لطفا از سوراخ ریز برای فشار دادن دکمه Reset استفاده کنید و سپس یک عملیات بازنشانی را انجام دهید.

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم مدل AC380 شارژ:

شارژ محصول با اتصال محصول به کامپیوتر یا توسط آداپتور برق متناوب، چراغ آن در هنگام شارژ چشمک می زند و چراغ آبی در حالت شارژ کامل روشن می شود.

آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

آموزش و نحوه نصب عینک دوربین‌دار بیسیم مدل AC380 تنظیم زمان:

ضبط کننده ویدیو عملکردی را برای نمایش زمان ضبط ویدیو در فایل ویدیویی ارائه می دهد، می توانید زمان را تنظیم کنید و نمایش زمان یا نه مطابق با نیازهای واقعی؛ فرمت نمایش زمان: ساعت سال-ماه-روز را تغییر دهید.

دوربین طرح عینک یا عینک فیلمبرداری مشخصا برای فیلمبرداری و ثبت وقایع است و کارکرد آن بسیار ساده و راحت است کافیست دسته دوربین مداربسته را به سمت داخل جمع کنید و کارت حافظه را داخل آن قرار دهید.

 بعد از نصب کارت حافظه دوباره دسته را به حالت معمولی بر‌گردانید و اکنون می‌توانید از عینک به طور معمول استفاده کنید.

ویدیو آموزش نصب و راه اندازی عینک دوربین‌دار بیسیم

برای بازبینی فیلم ها و تصاویر ضبط شده توسط دوربین عینکی کافیه دوربین را با کابلی که همراه محصول هست به تلفن همراه هوشمند و یا کامپیوتر وصل کنید و به محض اتصال آن کارت حافظه به طور خودکار مانند یک فلش یا هارد توسط کامپیوتر یا گوشی همراه شناخته می‌شود.

بنابراین الزاماً دیگر نیازی به درآوردن رم و خارج کردن فایل‌های داخل آن نیست، کارت حافظه و درگاه اتصال به شارژر و همینطور اتصال به کامپیوتر و همچنین لنز و میکروفون دوربین در یک طرف دسته قرار دارد.

برای روشن کردن دوربین عینکی دکمه داخل دسته آن را برای دو ثانیه نگه دارید تا چراغ ال ای دی کنار آن به حالت چشمک زن درآید این به این معنی است که دوربین عینکی روشن شده است و همچنین برای خاموش کردن آن کافیست که چند ثانیه همان دکمه را مجدداً نگه دارید تا دوربین خاموش شود.

آموزش و نحوه استفاده از عینک دوربین‌دار

بعد از روشن شدن با یک بار فشاردادن دکمه روشن خاموش عملیات ضبط آغاز می‌شود، دقت بفرمایید که نشان دهنده شروع ضبط سه بار چشمک زدن چراغ آبی و بعد از آن روشن شدن پیوسته چراغ قرمز است.

با توجه به اینکه دوربین‌های فیلمبرداری و ثبت وقایع اغلب یک یا دو نهایتا دو دکمه برای تمام تنظیمات ضبط در نظر گرفته شده است، بنابراین برای تسلط بر آنها نیازمند کمی صرف زمان هستید تا به اصطلاح قلق کار دستتان بیاید .

برنامه‌ای برای بعضی تنظیمات لنز و رزولیشن دوربین در نظر گرفته شده است، این برنامه توسط سازنده معرفی نشده است، بلکه توسط مدیا تلکام تست و بررسی شده است و بر روی محصول جواب داده است برنامه‌هایی از قبیل usbusb camera و otgview.

هر کدام از این برنامه‌ها را می‌توانید دانلود کنید و با آن به تصویر لنز دوربین طرح عینک دسترسی داشته باشید و بعضی تنظیمات را بر روی آن اعمال کنید و یا برای وبکم کامپیوتر استفاده کنید.

این برنامه و همچنین نحوه استفاده از آن را ما در قسمت دانلودها قرار داده‌ایم که می‌توانید دانلود و نصب کنید و از آموزش‌های آن استفاده کنید.

همراه محصول دفترچه راهنما به زبان انگلیسی قرار داده شده است اگر چنانچه به هر دلیل به این دفترچه راهنما دسترسی نداشتید ما آن را در صفحه محصول قرار داده‌ایم که به صورت pdf می‌توانید آن را دانلود کنید و از آموزش‌های آن به زبان انگلیسی استفاده کنید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.