آموزش و دانلود نرم افزار usb camera

بهزاد داشاب
7 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش و دانلود نرم افزار usb camera

آموزش و دانلود نرم افزار usb camera

آموزش و دانلود نرم افزار usb camera کاربرد اصلی نرم‌افزار usb camera و برنامه های مشابه نمایش تصویر دستگاه‌هایی است که با فاقد مانیتور هستند و گوشی شما را تبدیل به مانیتوری برای دریافت تصویر آنها میکند.

این نرم افزار کاربرد بسیار ساده و کاربری مفیدی دارد و استفاده آن صرفاً با وصل کردن گجت مورد نظر به گوشی تلفن همراه هوشمند است.

نرم افزارها 8

دانلود مستقیم نرم افزار usb camera

نرم افزارها 8

دانلود نرم افزار usb camera از google play

نرم افزارها 6

دانلود نرم افزار OTG view از appstore

نرم افزارها 6

دانلود نرم افزارOTG view ازplaystore

آموزش و دانلود نرم افزار usb camera

ویدیو آموزش کار با برنامه USB CAMERA

بعضی از این دستگاه ها و گجت ها به صورت آماده با usb از نوع تایپ سی همراه هستند و باتوجه به اینکه درگاه استاندار گوشی های هوشمند امروزی است بنابراین برای اتصال آنها به گوشی‌های هوشمند صرفاً کافیست که آن را به درگاه usb تلفن خود وصل کنید.

اما برای بعضی دیگر شما باید از تبدیل استفاده کنید، در هر صورت کار ساده است کافیست آن را به تلفن خود وصل کنید و تصویر بلافاصله توسط نرم‌افزار به نمایش در می آید.

 دستگاه‌هایی که با این نرم‌افزار کار می‌کنند طبیعتاً تمام مدل‌های وبکم، دوربین‌های فیلمبرداری مدل آندوسکوپی با متراژ‌های مختلف، دوربین‌های فیلمبرداری و ثبت وقایع از جمله دوربین طرح خودکار، دوربین طرح ساعت مچی، دوربین طرح ساعت رومیزی، دوربین طرح عینک آفتابی، دوربین طرح ساعت دیواری، دوربین طرح سوئیچ ماشین، دوربین طرح usb، دوربین طرح شارژر و بسیاری گجت ها و دوربین های کوچک است دیگر که اصولاً بر روی خود مانیتور ندارند.

آموزش و دانلود نرم افزار usb camera

بنابراین این نرم افزار تصویر دوربین های کاربردی را بر روی گوشی تلفن شما به نمایش در می آورد و کار مانیتور را برای انتقال تصویر و مشاهده تصویر برای شما انجام می دهد.

نرم افزار usb camera فقط برای اندروید منتشر شده است اما برنامه مشابه آن مخصوص سیستم عامل ios برای استفاده در گوشی های هوشمند اپل طراحی شده است، ما در مجموعه مدیاتلکام بررسی‌هایی صورت دادیم و نرم افزار مشابه که همان کارکرد را داشته باشد مخصوص گوشی های اپل را برای دانلود قرار دادیم.

ویدیو معرفی برنامه Otg view

 برنامه‌های مشابه زیادی شبیه برنامه usb camera موجود است، بیش از ده‌ها برنامه اما مسلماً بهترین آنها همین برنامه usb camera است، برای دوستانی که به این نرم افزار دسترسی نداشته باشند برنامه‌های مشابه در این مقاله عنوان شده است.

که می‌توانید از آنها نیز استفاده کنید، یکی دیگر از نرم‌افزارهای مشابه برنامه otgview است، این برنامه به عنوان برنامه دوم برای مدیریت این مدل دستگاه ها پیشنهاد می شود.

Otg view نیر مثل همان برنامه کاربری بسیار ساده ای دارد و امکان دسترسی به برخی تنظیمات را به سادگی برای شما فراهم می کند، خوشبختانه این نرم‌افزار نسخه ios آن نیز موجود است که ما آن را نیز برای دانلود در همین صفحه قرار داده‌ایم.

آموزش و دانلود نرم افزار usb camera

یکی از دستگاه‌های مهم که کارکرد آن بسیار وابسته به این برنامه هست دوربین آندوسکوپی است، مدل‌های دوربین آندوسکوپی یا دوربین شلنگی که مانیتور ندارند صرفاً با این برنامه کار می‌کنند.

برای مشاهده تصویر لنز آن با باز کردن برنامه به راحتی تصویر را می‌تونیم ببینیم و می‌توانیم در برخی مدل‌ها تنظیمات بیشتری مثل کنترل دید در شب آن را نیز مدیریت کنیم.

در ادامه و در این صفحه ویدیو آموزش کار با نرم افزار usb camera آمده است ویدیوها و آموزش‌ها همه در دپارتمان فنی مجموعه مدیا تلکام تهیه شده است، چنانچه سوال و یا نکته ای که به نظر شما مفید می آید و یا تجربه کار با برنامه دیگری دارید در زیر همین صفحه و در قسمت نظرات مطرح کنید چه بسا برای کاربران دیگر مفید باشد

برنامه های مشابه زیر همگی قابلیت مشابهی با نرم افزار usb camera  دارند

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.