آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

بهزاد داشاب
15 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam: بسیاری از مدل های دوربین مداربسته بیسیم در بازار و همینطور در فروشگاه مدیاتلکام برای نصب و راه اندازی و کنترل از راه دور توسط تلفن همراه با اینترنت به نرم افزار lookcam و lookcampro وابسته هستند.

در ابتدای آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam جدیدترین نسخه این نرم افزار ها توسط بخش فنی مدیاتلکام قرار داده شده است که می توانید برای همه پلتفرم ها (اندروید و ios) دانلود و نصب کنید، با توجه به اینکه اپلیکیشن lookcampro نسخه کامل تر برنامه lookcam است ما هر دوی این نرم افزارها را برای دانلود قرار داده ایم.

دانلود نرم افزار Lookcam برای اندروید و ios و کامپیوتر

آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

دانلود مستقیم نرم افزار lookcam برای اندروید

آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

دانلود نرم افزار lookcam از google play

آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

دانلود نرم افزار lookcam از appstore

آموزش و دانلود نرم افزار Lookcam

دانلود نرم افزارlookcam برای pc

آموزش و دانلود نرم افزار :Lookcamبرای نصب و راه‌اندازی دوربین‌های بیسیم که با برنامه lookcam و lookcampro کار می‌کنند ابتدا مورد های زیر را انجام دهید:

1: برنامه را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید، این برنامه برای پلتفرم اندروید ios و همینطور برای کامپیوتر ارائه شده است، می توانید این نرم افزار را از فروشگاه اپل و گوگل و همینطور از داخل قسمت دانلودهای مدیاتلکام دانلود و نصب کنید.

۲ :قبل از کار با برنامه و اقدام به نصب دوربین و معرفی آن به برنامه gps  تلفن همراه هوشمند خود را در حالت روشن قرار دهید.

۳ : دوربین مداربسته بیسیم را قبل از نصب و در ابتدا ریست کنید و آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید، دکمه ریست بر روی همه دوربین‌های بیسیم قرار گرفته است برای این کار کافیست که حدود ۷ ثانیه دکمه را نگه دارید و سپس آن را رها کنید.

در بعضی از محصولات ممکن است از نرم افزار lookcampro استفاده بشود در این مقاله به آن پرداخته ایم.

4: توجه داشته باشید که بعضی از این دوربین‌های بیسیم تحت شبکه با نرم‌افزار lookcam و بعضی‌های دیگر با نرم‌افزار lookcampro کار می‌کنند بنابراین در داخل دفترچه‌ای که همراه محصول و در جعبه آن قرار دارد به نرم‌افزار اشاره شده است. بنابراین نرم‌افزار درست را انتخاب و آن را نصب کنید.

 ۵: چنانچه فیلترشکن و وی‌پی‌ان بر روی گوشی خود نصب کرده‌اید و فعال هست آن را به صورت غیر فعال درآورید، برای نصب و راه‌اندازی به وی پی ان نیازی نیست.

۶: قبل از اجرای نرم‌افزار به تنظیمات وای فای تلفن همراه هوشمند خود بروید و از داخل لیست وای فای یک wifi جدید و بدون قفل در داخل لیست اضافه شده است که معمولاً با یکی از حروف بزرگ انگلیسی به همراه اعداد نمایش داده می‌شود بر روی آن کلیک کنید و منتظر باشید تا اتصال گوشی شما به آن وای فای برقرار شود.

ویدیو آموزش نصب دوربین wifi نرم افزار Lookcam

بعد از اینکه نرم‌افزار را اجرا کردید بلافاصله دوربین بیسیم توسط برنامه lookcam شناسایی شده است، بر روی آن کلیک کنید چنانچه از شما رمز خواست ۱۲۳۴۵۶ را وارد کنید و همچنین آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: اگر چنانچه مایل بودید می‌توانید برای دوربین رمز به دلخواه خود انتخاب کنید، آن را تکرار کنید و آن را به ثبت برسانید، در بعضی مدل‌ها درخواست رمز صورت نمی‌گیرد.

در ادامه نصب و راه‌اندازی دوربین بیسیم با نرم‌افزار lookcam به سراغ تنظیمات می‌رویم آیکون تنظیمات معمولاً روبروی دوربین در صفحه اصلی که توسط نرم‌افزار پیدا شده است قرار دارد، بر روی چرخ دنده تنظیمات کلیک کنید و به داخل صفحه تنظیمات بروید.

بعد از ورود به صفحه تنظیمات و در ابتدای صفحه می‌توانید آیدی دستگاه خود را ببینید و چنانچه بخواهید آن را با دوستان دیگر به اشتراک بگذارید می‌توانید این آی‌دی را در اختیار آنها نیز قرار دهید.

و دانلود نرم افزار Lookcam 1

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: در واقع هر کسی که به این آیدی و رمزی که شما برای دوربین در نظر گرفتید دسترسی داشته باشد می‌تواند تصویر دوربین شما را ببیند.

در قسمت بعد تنظیمات آلارم داخلی دستگاه است شما می‌توانید تمام تنظیمات مربوط به آلارم دستگاه که در بعضی مدل‌ها وجود دارد را از این قسمت انجام دهید، در قسمت بعدی تنظیمات پسورد دوربین شما هست از این قسمت هم می‌توانید با وارد کردن رمز قبلی و رمز جدید مجدداً تغییرات رمز دوربین مداربسته خود را انجام دهید.

همچنین در گزینه sd card setting می توانید تمام تنظیمات مربوط به کارت حافظه‌ای که درون دستگاه قرار داده‌اید را انجام دهید، در قسمت wifi setting چنانچه هنوز برای دوربین خود و برای دسترسی از راه دور شبکه ای تعریف نکرده‌اید.

با وارد شدن به این قسمت و انتخاب وای فای خود از داخل لیست شبکه‌هایی که پیدا کرده است آن را انتخاب کنید دوربین خود را به آن وای فای شناسایی کنید و به این ترتیب از این به بعد برای انتقال تصویر دوربین شما توسط این شبکه انتقال تصویر را انجام خواهد داد.

ویدیو آموزش نصب و معرفی ویژگی ها نرم افزار Lookcam

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: همینطور می‌توانید از قسمت reboot device دستگاه را خاموش و روشن کنید، این کار برای زمانی که تصویر دوربین شما بالا نمی‌آید مفید است چرا که به واسطه این روشن و خاموش شدن دوربین مجدداً آی‌پی می‌گیرد و امکان اتصال به و دسترسی به تصاویر مجدداً مهیا می‌شود.

همچنین از قسمت reset factory می‌توانید دوربین را به طور کامل به تنظیمات کارخانه برگردانید، علاوه بر دکمه فیزیکی که برای این کار در نظر گرفته شده است به صورت نرم‌افزاری و در محیط اپلیکیشن نیز این کار را می‌توانید انجام دهید.

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: قسمت بعدی مربوط به تنظیمات زمان و تاریخ دستگاه است و قسمت firmware version می‌توانید ورژن سخت‌افزار داخلی دستگاه را آپدیت کنید و آخرین گزینه delet device است که می توانید دوربین را از این قسمت حذف کنید.

به سراغ wifi setting برویم، در اینجا آخرین گام از محل نصب و راه‌اندازی دوربین بیسیم نرم‌افزار lookcam وجود دارد، بعد از انتخاب wifi مورد نظر خود و وارد کردن رمز و در نهایت تایید به صفحه اصلی برنامه برگردید.

ویدیو آموزش نصب و معرفی ویژگی ها نرم افزار Lookcam

اکنون دوربین شما آماده است و می‌توانید از راه دور به تصاویر آن دسترسی داشته باشید، آن را مدیریت کنید، صدای محل اطراف آن را همزمان با تصویر ببینید و بشنوید.

راهنمای نصب طبق دستورالعمل lookcam user manual : دوربین بی سیم از راه دور H.264-1080P

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: ممنون از اینکه این محصول را انتخاب کردید این دوربین یک طراحی فوق العاده قابل حمل منحصر به فرد، که امکان استفاده از آن را در داخل فراهم می کند، زمینه های مختلف و زندگی روزمره راحت، امن و رنگارنگ را برای شما به ارمغان می آورد.

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: لطفاً مراحل موجود در دستورالعمل‌ها را برای تنظیم دوربین خود دنبال کنید:

کلید ON/OFF را فشار دهید تا دوربین روشن شود. ON/OFF را فشار دهید

3 ثانیه کلید بزنید تا خاموش شود.

(وقتی دوربین روشن است، می توانید Reset را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا

راه اندازی مجدد دوربین برای تنظیمات کارخانه)

 حالت نشان داده شده توسط نشانگر کلیدی

چراغ قرمز نشانگر پاور است که در زمان قطع برق همیشه روشن است

چراغ آبی نشانگر WIFI است.

2

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: حالت خاص به شرح زیر است:

  1. حالت نقطه به نقطه: نور آبی به آرامی چشمک می زند
  2. پیکربندی دوربین از راه دور کامل شد: نور آبی همیشه است

اگر نمی دانید چه حالتی است، دوربین را ریست کنید و به حالت نقطه به نقطه تغییر دهید.

توجه: این تنظیم مجدد فقط زمانی کار می کند که نور آبی همیشه روشن یا روشن باشد

به آرامی چشمک می زند کلید Reset را حدود 5 ثانیه فشار دهید تا

نشانگرها همه خاموش می شوند و رها کنید تا دوربین روشن شود (حدود 30 ثانیه).

روش 1. کد QR را اسکن کنید (شکل 1)، و دانلود را وارد کنید

صفحه (شکل 2). انتخاب کنید تا نرم افزار را با توجه به دانلود کنید

سیستم تلفن همراه را دانلود و نصب کنید

کلاینت کامپیوتر از طریق آدرس دانلود

https://mediatelecom.ir/wp-content/uploads/2023/07/آموزش-و-دانلود-نرم-افزار-lookcam.zip l

روش 2. برای اندروید نرم افزار APP به نام LOOKCAM را جستجو کنید در گوگل پلی، دانلود و نصب کنید.

برای اپل، نرم افزار APP به نام LOOKCAM را در اپ استور جستجو کنید، و دانلود و نصب کنید.

توجه: اگر با WeChat اسکن می کنید، وقتی (شکل 2) ظاهر شد، روی آن کلیک کنید

مرورگر را در قسمت اشتراک گذاری در گوشه سمت راست بالا باز کرده و دانلود کنید

ویدیو آموزش نصب دوربین سیم کارتی نرم افزار Lookcam

آموزش و دانلود نرم افزار lookcam: پس از دانلود و نصب، آیکون زیر بر روی صفحه نمایش داده می شود

III. اتصال نقطه به نقطه تلفن همراه به دوربین

وارد تنظیمات WI-FI تلفن همراه شوید، حساب WiFi (UID) را پیدا کنید

شماره) و اتصال. همانطور که در شکل نشان داده شده است

پس از اتصال UID دستگاه، APP گوشی را باز کنید

(LOOKCAM). (همانطور که در زیر نشان داده شده است)

روی لغو مشاهده با نقطه کوتاه به نقطه کلیک کنید (نقطه به نقطه متصل است و در حال مشاهده است مجاز است) و برای جفت شدن سریع روتر بله را کلیک کنید و از راه دور را مشاهده کنید (اگر نیاز به راه اندازی دارید از راه دور، لطفاً دستورالعمل ها را ادامه دهید و مراحل را دنبال کنید).

أنواع دوربین های بیسیم تحت شبکه lookcam در فروشگاه مدیاتلکام موجود است از جمله دوربین فلتی lookcam برای آشنایی و خرید آن بر روی عبارت اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.