آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

بهزاد داشاب
5 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink محصولات خانه هوشمند سونوف

دانلود نرم افزار Ewelink برای تمام پلتفرم ها 

نرم افزارها 33

دانلود مستقیم نرم افزار ewelink

نرم افزارها 33

دانلود نرم افزار ewelink از google play

نرم افزارها 33

دانلود نرم افزار ewelink از appstore

نرم افزارها 33

نسخه تحت وب نرم افزار ewelink سونوف

در ابتدای دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink خاطر نشان می‌کنیم که تجهیزات خانه هوشمند سونوف که از فروشگاه مدیاتلکام تهیه می‌کنید بر روی سرور مدیریت دیتا داخل کشور تعریف شده‌اند بنابراین با وجود قطع کامل اینترنت بین الملل به درستی و بدون مشکل کار خواهند کرد. و همچنین برای کار با اپلیکیشن آن نیاز به هیچ گونه ابزار فیلترشکن یا vpn ندارید.

برای آشنایی بیشتر با شرکت سونوف بر روی اینجا کلیک کنید، در این مقاله تاریخچه و چشم انداز شرکت سونوف شرح داده شده است.

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: صحبت در مورد تجهیزات هوشمندسازی سونوف و نرم‌افزار ewelink است، نرم افزاری که اکنون بیش از 20 میلیون دستگاه هوشمند از 150 کشور به آن متصل هستند و از آن استفاده می‌کنند.

آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: Ewelinkیک برنامه دستیار خانه هوشمند برای کاربران در سراسر جهان است که بر اساس پلت فرم جهانی eWeLink IoT است. تا کنون بیش از 15 میلیون دستگاه به پلتفرم eWeLink Cloud متصل هستند و اکوسیستم پشتیبانی eWeLink را تشکیل می‌دهند.

این برنامه به شما امکان می‌دهد تمام دستگاه‌های قابل پشتیبانی eWeLink خود را در یک برنامه جفت، تنظیم و مدیریت کنید و همچنین می‌توانید scence را ایجاد کنید، بسازید و مدیریت کنید و از ویژگی «اگر این، پس آن» استفاده کنید. این برنامه همچنین به موقع به شما اطلاع می‌دهد که وضعیت دستگاه تغییر کند.

ویدیو آموزش ساخت حساب کاربری در برنامه ewelink

eWeLink پلت فرم اپلیکیشنی است که از برندهای مختلف دستگاه‌های هوشمند از جمله SONOFF پشتیبانی می‌کند و با دستیار صوتی google assistant و دستیار آمازون Alexa و اپلیکیشن خانه هوشمند سامسونگ smarthings لینک می‌شود.

همینطور philips hue و Alice و Yeelight و اپلیکیشن Mihome و Allife، xiaoduو همینطور home assistant و با IFTTT کار می‌کند. این اپلیکیشن برای اندروید و IOS و همچنین برای کامپیوتر(نسخه تحت وب) موجود است.

اتصال بین سخت افزارهای هوشمند متنوع را امکان‌پذیر می‌کند و با بلندگوهای هوشمند محبوب مانند Amazon Alexa و Google Assistant سازگاری کامل دارد، همه اینها eWeLink را به مرکز کنترل خانه نهایی شما تبدیل می‌کند.

آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

نرم‌افزار خانه هوشمند سونوف یکی از کاربر پسندترین و پیشرفته‌ترین برنامه‌هایی است که می‌شود برای مدیریت تجهیزات هوشمند در نظر گرفت و قابلیت لینک شدن با اپلیکیشن‌های دیگر در این حوزه یکی از جذابیت‌های آن است.

برای به اشتراک گذاری تجهیزات هوشمند سونوف و همچنین تمام تجهیزات از برندهای دیگر که به برنامه EWELINK متصل کرده‌اید، به راحتی می‌توانید از قسمت تنظیمات این اپلیکیشن و انتخاب گزینه share و با وارد کردن ایمیل حساب کاربری و یا شماره تلفن فرد مورد نظر انجام دهید.

می توانید دستگاه‌هایی که بر روی برنامه ewelink و بر روی تلفن همراه هوشمند شما نصب شده‌اند و یا به انتخاب خودتون فقط یکی از آنها را با او به اشتراک بگذارید.

ویدیو آموزش نصب و راه اندازی تجهیزات سونوف با برنامه ewelink 

ewelink حساب فضای ابری نیز برای اتصال دستگاه‌ها و همینطور دوربین حفاظتی برای ضبط و ذخیره تصاویر و دیتاهای مورد نیاز شما در بازه زمانی خواسته شده را فراهم می‌کند، البته دسترسی به فضای ابری و استفاده از این ویژگی نیاز به تهیه اشتراک ویژه و پرداخت هزینه دارد. چنانچه نیاز به تهیه اشتراک دارید برای تهیه آن با مدیاتلکام در تماس باشید.


آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: ویژگی محبوب و دوست داشتنی دیگر اپلیکیشن ewelink قابلیت نوتیفیکیشن push notification است، این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که هرگونه تغییر در دستگاه‌ها و تجهیزات خانه هوشمند سونوف که در منزل، محل کار و یا محل مورد نظر خود نصب کرده‌اید را به شما گزارش دهد.

این ویژگی با ارسال یک پیام که بر روی صفحه تلفن همراه شما ظاهر می‌شود صورت می‌گیرد، همچنین می‌توانید از داخل اپلیکیشن با وارد کردن ساعت و تاریخ به تمام اتفاقاتی که در روزهای گذشته برای دستگاه شما رخ داده است به صورت دقیق دسترسی داشته باشید.

ویدیو آموزش به اشتراک گذاری محصولات هوشمند سونوف نرم افزار ewelink

از دیگر ویژگی‌های بسیار کاربردی و محبوب برنامه ewelink قابلیت برنامه‌ریزی به صورت زمانی با انتخاب تاریخ و ساعت به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است، این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا برای دستگاه‌هایی که نصب کرده‌اید و با اپلیکیشن ewelink مدیریت می‌کنید زمان و تاریخ تعیین کنید تا به صورت اتوماتیک روشن و خاموش شوند و سناریو مورد نظر شما را اجرا کنند.

می‌توانید برای هر کدام از تجهیزات متصل به برنامه ewelink به صورت جدا برنامه تعریف کنید و یا برای همه آنها یک برنامه یکپارچه تعریف کنید.

آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: تجربه کار با برنامه ewelink سونوف دلنشین است، دستگاه‌های شما در حالت آنلاین از طریق محیط اپلیکشن به زیبایی مشخص هستند، چنانچه آفلاین شوند یا در وضعیت آنها تغییری ایجاد شود و یا offline شوند نشان داده خواهد شد.

شما می‌توانید theme برنامه را به حالت مشکی و سفید تغییر دهید، می‌توانید در محیط اپلیکیشن ewelink و از داخل تنظیمات برای برنامه رمز یا پترن تعریف کنید و همینطور می‌توانید بعضی از گجت‌های هوشمند را با هم لینک کنید.

به فرض مثال دوربین هوشمند سونوف را با سنسور در لینک کنید که هرگاه در باز شد و بر روی گوشی هوشمند شما پیام باز شدن یا بسته شدن آمد با لمس پیام بتوانید وضعیت آنجا را همراه با تصویری که از دوربین می‌بینید با هم داشته باشید.

ویدیو معرفی قابلیت های نرم افزار ewelink

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: برای ساخت حساب کاربری در نرم‌افزار ewelink بعد از نصب برنامه آن را باز کنید و بر روی گزینه creat new account کلیک کنید سپس با انتخاب کشور و وارد کردن ایمیل خود به مرحله بعد بروید و با انتخاب یک رمز و تکرار آن حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

و سپس از گزینه log in با وارد کردن همان ایمیل و رمز به صفحه مدیریت نرم افزار‌ای وی اینک وارد شوید.

آموزش نصب و دانلود برنامه Ewelink برای اندروید و ios

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: برای نصب تجهیزات خانه هوشمند سونوف بر روی اپلیکیشن ewlink کافیست بعد از ثبت حساب کاربری و ورود به برنامه بر روی گزینه بعلاوه (+) در پایین برنامه کلیک کنید و وارد قسمت انتخاب نحوه نصب شوید.

اکنون بسته به دستگاهی که آن را نصب می‌کنید گزینه بلوتوث bloutooth pairing یا compatible mode را انتخاب کنید و به مرحله بعد نصب بروید، در مرحله از شما می‌خواهد که دستگاه خود را به حالت جفت‌سازی pairing mode ببرید، برای این کار کافیست دکمه جفت‌سازی که بر روی دستگاه‌های هوشمند سونوف هست را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید تا اینکه چراغ چشمک که بر روی هر یک از تجهیزات هوشمند سونوف در نظر گرفته شده است شروع به چشمک زدن کند.

 سپس با انجام چند مرحله ساده در نهایت از شما می‌خواهد که به hotspot گجت خود وصل شوید برای این کار باید به قسمت تنظیمات وای فای گوشی خود بروید و بر روی wifi که مخصوص گجت هوشمند است کلیک کنید.

هات اسپات دستگاه مورد نظر بعد از ریست کردن و چشمک زدن پیوسته چراغ آن در لیست وای فای گوشی شما نمایش داده می‌شود، آن را انتخاب کنید و مجدد به برنامه ewelink برگردید.

ویدیو نصب دوربین هوشمند سونوف مدل GK-200MP2

ویدیو آموزش استفاده از اپلیکیشن تحت وب  نرم افزار ewelink

دانلود و آموزش جامع نصب نرم افزار Ewelink: چنانچه برای اتصال به وای فای و هات اسپات گجت خانه هوشمند خود از شما رمز خواست رمز 12345678را وارد کنید و به آن وصل شوید، در ادامه و در محیط اپلیکیشن دستگاه توسط برنامه ewelink شناسایی شده است کافیست بر روی آن کلیک کنید و منتظر بمانید تا مرحله شناسایی و اتصال به آن به إتمام برسد.

سپس برای دستگاه خود یک اسم بگذارید و دکمه Done یا تمام را بزنید، اکنون دستگاه شما بر روی اپلیکیشن ewelink نصب شده است که می‌توانید آن را در صفحه اصلی برنامه ببینید و مدیریت کنید.

ویدیو آموزش نصب سنسور هوشمند سونوف مدل DW2 

ویدیو آموزش نصب کلید هوشمند سونوف

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.