دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

بهزاد داشاب
18 خرداد 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

دانلود مستقیم نرم
افزار AIKA اندروید

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

لینک نرم افزار AIKA
برای PC

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

دانلود نرم افزار AIKA
از google play

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA

دانلود نرم افزار AIKA
از appstore

دانلود مستقیم دفترچه راهنمای نصب آموزش نصب نرم افزار ردیاب aika gps

آهن ربایی aika gps

دانلود آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA برای نصب نرم افزار aika ابتدا برنامه را دانلود میکنیم برای دانلود این برنامه مستقیم از قسمت مجله مدیا تلکام موجود در وب سایت می توانید جدیدترین نسخه این برنامه را همواره دانلود و نصب کنید.

برای نصب برنامه ردیاب  AIKAمستقیم می توانید از فروشگاه گوگل پلی یا از اپ استور آن را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید اما چنانچه به این فروشگاه ها دسترسی ندارید و با توجه به مشکلات اینترنت و مسدود بودن این فروشگاه ها ما در مدیا تلکام کاررا برای شما راحت کرده ایم.

آن را در صفحه آموزش نرم افزار ردیاب آهنربایی آیکا قرار داده ایم نسخه مخصوص آندروید و ios و همینطور لینک اتصال مستقیم از طریق کامپیوتر به وب سایت  آیکا  می توانید دسترسی داشته باشید.

 نسخه وب اپلیکیشن که برای  ردیاب آهنربایی آیکا در نظر گرفته شده است بسیار ساده و قابل دسترس است از هر جا که به اینترنت و کامپیوتر در دسترس باشد به راحتی میتوانید با وارد کردن آدرس وبسایت آیکا و با وارد کردن آیدی دستگاه و رمز عبور می توانید موقعیت دقیق دستگاه را بر روی نقشه ملاحظه کنید.

این محصول در فروشگاه مدیاتلکام برای خرید در دسترس است برای خرید اینجا را کلیک کنید

ویدیو آموزش نصب نرم افزار ردیاب aika gps

اما به سراغ اپلیکیشن ایکا برویم به محض باز شدن نرم افزار بر روی تلفن همراه وارد صفحه لاگین یا صفحه ورود برنامه می شویم در این قسمت باید اطلاعات را وارد کنیم در قسمت اول آدرس سرور ردیاب آهنربایی به صورت خودکار قرار گرفته است است در این گزینه تغییری انجام نمی دهیم.

در قسمت بعد باید آیدی جی پی اس خود را وارد کنیم بعد از وارد کردن آیدی جی پی اس آهنربایی در گزینه سوم رمز را وارد میکنیم این رمز به صورت پیش فرض ۱۲۳۴۵۶ است شما می توانید در ادامه این رمز را تغییر دهید اما در ابتدای نصب و در صفحه ورود باید این رمز را تایپ کنید .

مورد بعدی مربوط به انتخاب نقشه است، نقشه مورد نظر را می توانید از لیست نقشه هایی که برای ردیابی جی پی اس قابل حمل آیکا در نظر گرفته شده است یکی را انتخاب کنید به عنوان مثال نقشه گوگل و در نهایت بر روی log in کلیک کنید شما بلافاصله وارد برنامه می شوید.

بعد از ورود به نرم افزار aika گزینه هایی را برای مدیریت دستگاه در اختیار شما قرار داده شده است شما با انتخاب گزینهreal time  میتوانید موقعیت دقیق دستگاه جی پی اس آهنربایی را بر روی نقشه ببینید.

آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA 1

نحوه ریست ردیاب: این ردیاب دکمه بازگشت به تنظیم کارخانه ندارد بنابراین برای ریست کردن دستگاه کلمه FORMAT را به شماره سیم کارت داخل دستگاه پیامک کنید.

دقت کنید که با حروف بزرگ تایپ کنید همچنین برای روشن خاموش کردن دستگاه از راه دور کلمه CQ را به شماره سیم کارت پیامک کنید.

برای دریافت موقعیت مکانی کلمه G1234 را ارسال کنید بعد از ارسال آن یک پیام حاوی لینک مکان دستگاه برای شما ارسال خواهد شد.

برای تنظیم مدیر دستگاه بدینگونه عمل کنید:

ADMIN,123456,NUMBER به جای کلمه نامبر شماره خودتان که قصد دارید با آن ردیاب را کنترل و مدیریت کنید بزارید

برای تنظیم رمز جدید PASSWORD,123456,NEW PASSWORD به این ترتیب ابتدا کلکه PASSWORD با حروف بزرگ سپس رمز قدیمی و بعد رمز جدید 

همینطور با انتخاب گزینه historical میتوانید مسیرهای طی شده را برحسب تاریخ و ساعت فراخوانی و بازبینی کنید برای این کار بعد از ورود به گزینه historical در ردیف اول تاریخ و ساعت مورد نظر و در ردیف دوم تاریخ و ساعت پایان را وارد می کنیم و بر روی گزینه search کلیک می کنیم، در نهایت به مسیرهای مورد نظر که می خواهید بازدید انجام بدهید دسترسی پیدا خواهید کرد.

همچنین با انتخاب گزینه remote میتوانید به صدابرداری بپردازید و از میکروفون داخلی آن استفاده کنید با انتخاب گزینه divice info به اطلاعات دستگاه خود می توانید دسترسی داشته باشید و از قسمت آلارم میتوانید قابلیت هشدار دستگاه را فعال کنید.

زمانی که در صفحه اصلی نرم افزار جی پی اس آیکا هستید و در قسمت بالای برنامه می توانید میزان شارژ باتری داخلی دستگاه را ببینید که به صورت درصدی به نمایش درآمده است در نظر داشته باشید که برای شارژ باتری داخلی جی پی اس آی کا باید آن را ۸ ساعت به برق وصل کنید.

 

آموزش و نصب نرم افزار ردیاب AIKA 2

میزان شارژ باتری داخلی ردیاب آهنربایی را تا زمانی که به کمتر از ۱۰ درصد می رسد مجدد شارژ کنید و نگذارید که شارژ آن به صورت کامل خالی شود این نکته برای افزایش طول عمر باتری داخلی مفید است.

به سراغ گزینه issue برویم با کلیک بر روی گزینه وارد بخشی از تنظیمات مربوط به ردیاب می شویداز این قسمت می توانید رمز دستگاه را تغییر دهید، برای روشن بودن دستگاه سناریو تعریف کنید و حالت های کارکرد آن را تغییر دهید و همینطور تنظیمات آلارم به آن را نیز به دلخواه عوض کنید.

لطفاً دقت کنید که قبل از ورود به نرم افزار جی پی اس دستگاه تلفن هوشمند خود را روشن کنید در صورتی که موقعیت یاب گوشی شما روشن باشد شما نمی توانید موقعیت دقیق دستگاه خود را مشاهده کنید.

مجدداً به گزینه realtime برگردیم در شرایطی که موقعیت یاب گوشی روشن باشد و وارد نرم افزار جی پی اس آهنربایی آیکا بشویم موقعیت دستگاه شما به صورت نقطه آبی بر روی نقشه نشان داده خواهد شد و همینطور موقعیت تلفن همراه هوشمند ای که جی پی اس بر روی آن نصب شده است.

این دو با یک نمودار معمولاً به هم وصل می شود در قسمت پایین بر روی گزینه آیکون جی پی اس که به رنگ قرمز هست کلیک کنید یک پنجره باز میشود چنانچه نقشه مورد نظر را انتخاب کنیم شمارا به سمت دستگاه ردیاب هدایت می کند و میتوانید به محل جی پی اس با کمک نقشه به صورت آنلاین بروید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.