آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

raha rahaiy
3 خرداد 1403
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

استفاده آسان:

 استفاده از آن آسان است، زیرا فقط یک دکمه عملیاتی دارد. پس از فشار دادن دکمه روشن شود.

فیلم HD 1080P و تصاویر با وضوح بالا و فرمت صوتی:

این دوربین با هر دو فیلمبرداری 1080P HD، وضوح فیلم: 1920*1080P مجهز شده است.

وضوح عکس: 2560*1640 پیکسل

فرمت صدا: WAV

دوربین جیبی قابل حمل 3 در 1:

 یک دکمه کنترل 3 عملکرد. این دوربین قلمی دارای 3 مدل است: گرفتن عکس، فیلمبرداری و ضبط صدا. که می تواند در بسیاری از موقعیت ها اعمال شود.

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

بسته شامل:

1 * دوربین کوچک

1 * راهنمای کاربر

1 * کابل میکرو USB

دستورالعمل اجرایی

خودکار دوربین دار چیست؟

یک قلم دوربین جاسوسی می‌تواند در سبک‌ها، اندازه‌ها و موارد دیگر باشد. اما اگر به دنبال چیزی هستید که به شما کمک کند بیشترین تطبیق پذیری را داشته باشید، می خواهید یکی با حالت عکس، ضبط ویدیو و ویژگی های ضبط آسان باشد.

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

یا شاید بخواهید در زمانی که بیرون هستید بتوانید افکار خود را همانطور که دارید ثبت کنید. یا شاید لازم باشد برخی از جلسات کاری خود را ضبط کنید. وقتی صحبت از دوربین های قلم یا خودکار می شود، امکانات بی پایان است.

حتی می‌توانید ویدیوها و سایر محتوای خود را از طریق درگاه USB در رایانه Windows یا Mac آپلود کنید تا مطمئن شوید همیشه به ضبط‌های خود دسترسی دارید. حافظه فلش داخلی با انتخاب خود این امکان را به دستگاه می دهد تا فیلم و صدای با کیفیت بالا با وضوح فول اچ دی را ذخیره کند.

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

شروع به کار با دوربین طرح خودکار

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

ابتدا باید دوربین قلمی خود را شارژ کنید. ممکن است زمانی که برای اولین بار می رسد شارژ کمی داشته باشد، اما نمی خواهید قبل از اینکه بتوانید چیزی را ضبط کنید یا زمانی که در میانه زمان ضبط خود هستید شارژ دستگاه تمام شود

شارژ کردن ساده است زیرا برای اتصال آن فقط به یک پورت USB نیاز دارید. پیچ های پشت قلم را باز کرده و پورت USB را پیدا می کنید. بگذارید حدود سه ساعت شارژ شود، و شما آماده استفاده هستید. وقتی نور چشمک زن به نور آبی ثابت تبدیل می شود، متوجه خواهید شد.

حافظه انعطاف پذیر تا 128 گیگابایت کارت SD

پس از شارژ شدن قلم دوربین ، آماده شروع ضبط هستید. اما مطمئناً به چیزی برای ذخیره اطلاعات هنگام ضبط ویدیو نیاز دارید.

این ضبط کننده ویدیو می تواند تا یک کارت SD 128 گیگابایتی را پشتیبانی کند و فضای زیادی را برای ذخیره هر آنچه می بینید و می شنوید در اختیار شما قرار می دهد و آن را سریع و آسان انجام می دهد. حتی می‌توانید کارت‌های SD را با رویدادها یا سخنرانی‌های مختلف تعویض کنید تا مرتب‌سازی و کامپایل ویدیوهای خود را آسان‌تر کنید.

قلم را روشن کنید

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7

اکنون باید قلم دوربین خود را روشن کنید. و البته، می‌توانید تنظیمات مختلفی را برای دوربین‌ خود انتخاب کنید، اما فیلم‌برداری ویدئویی به طور کلی یک راه عالی است. ما در یک لحظه در مورد نحوه ضبط ویدیوی خود صحبت خواهیم کرد، اما ابتدا دستگاه خود را روشن کنید.

برای روشن کردن قلم، باید دکمه روشن/خاموش بالای قلم را فشار دهید.

ضبط ویدیو، آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7

اکنون، زمان حالت ویدئو فرا رسیده است، و شما به دنبال این هستید که دوربین خود را وادار کنید تا در مواقعی که به آن نیاز دارید، فیلمبرداری کند، به این معنی که نمی خواهید در حین انجام آن توجه را به خود جلب کنید. اما شما همچنان کیفیت می خواهید.

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

برای ضبط ویدیو نیاز است:

با استفاده از کلید سریع، حرکت یا پیوسته را انتخاب کنید.

دکمه بالا را به مدت 1 ثانیه نگه دارید و چراغ 3 بار آبی چشمک می زند و خاموش می شود که نشان می دهد ضبط شروع شده است.

این برای ضبط ویدیو با صدا استفاده می شود. سپس می‌توانید انواع خاصی از فیلم‌برداری‌های مورد نظر خود را هر زمان که به آن نیاز دارید، ضبط کنید

پایان دادن به یک ضبط در ادامه مقاله آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7

هنگامی که می خواهید ضبط را متوقف کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که همان دکمه ای را که برای شروع ضبط استفاده کرده اید، فشار داده و رها کنید. واقعا به همین سادگی است.

شما دکمه روشن/خاموش را به مدت تقریبی 3 تا 6 ثانیه فشار داده و نگه دارید و نور آبی را می بینید که به سرعت چشمک می زند و پس از چند لحظه خاموش می شود. این به شما اطلاع می دهد که ضبط را متوقف کرده اید. و دستگاه خاموش می شود.

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

دسترسی به ضبط های خود

هنگامی که ضبط های خود را ایجاد کردید، به راهی نیاز دارید که واقعاً بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید، درست است؟ خوب، این در واقع با یک کابل USB ساده است.

می توانید دستگاه خود را مستقیماً به رایانه خود وصل کنید تا به فایل هایی که ذخیره کرده اید دسترسی داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را مستقیماً به دستگاه وصل کنید و سپس گزینه مشاهده فایل های خود را انتخاب کنید. از آنجا، می توانید انتخاب کنید که فایل ها را پاک کنید، یا آنها را مشاهده کنید.

همچنین می توانید کارت SD را بردارید و آن را به رایانه خود وصل کنید.

پاک کردن حافظه داخلی

پاک کردن حافظه زمانی که به کامپیوتر متصل هستید بسیار ساده است. می توانید به فایل ها و ضبط هایی که روی قلم دوربین خود ایجاد کرده اید دسترسی داشته باشید. سپس انتخاب می کنید که کدام یک را می خواهید حذف کنید. شما باید آنها را با ماوس خود برجسته کنید و “حذف” را انتخاب کنید تا از شر آنها خلاص شوید.

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 از مدیاتلکام

همچنین می‌توانید فایل‌ها را در حالی که در رایانه به آنها دسترسی دارید منتقل کنید. این به شما امکان می دهد آنها را به طور دائمی تر از حافظه دوربین خود پاک کنید.

دانلود مرتب فایل‌ها در رایانه بهترین کار است زیرا حافظه دستگاه را پر می‌کند و پس از پر شدن، تا زمانی که ویدیوها حذف نشده باشند، قادر به ضبط جدید نخواهد بود.

قبل از شروع استفاده از قلم جاسوسی خود چه چیز دیگری باید بدانید؟ خوب، نکات و نکات کلی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

آب را روی آن نریزید

آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما ضروری است که دوربین قلمی شما خیس نشود. اگر این کار را انجام دهد، ممکن است ضبط متوقف شود یا ممکن است آسیب ببیند

تنظیم مجدد: اگر متوجه شدید که دستگاه به درستی پاسخ نمی دهد، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد. لطفا مکان یابی کنید

دکمه ریست در پشت دستگاه. برای فشار دادن دکمه تنظیم مجدد باید یک شی نازک کوچک وارد شود. لطفا توجه داشته باشید که با تنظیم مجدد دستگاه، تمام تصاویر و فیلم های موجود در دستگاه پاک می شوند. توصیه می‌شود قبل از بازنشانی، همه تصاویر و ویدیوها را بارگیری کنید

تنظیم تاریخ، آموزش نصب و استفاده از خودکار دوربین دار مدل V7 مدیاتلکام

یک فایل دفترچه یادداشت با نام پسوند “.TXT” ایجاد کنید و زمانی را مطابق با فرمت 2008-07-15 16:10:28 وارد کنید. چنین زمانی زمان محلی فعلی شماست. لطفاً قالب بندی متن را به دقت بررسی کنید تا از فرمت صحیح مطمئن شوید.

ب نام فایل متنی جدید ایجاد شده را “userconfig.txt” بگذارید.

ج دوربین قلم را با کامپیوتر وصل کنید و پس از ظاهر شدن دیسک USB روی صفحه، “userconfig.txt” را در فهرست اصلی دیسک USB کپی کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.