آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

بهزاد داشاب
8 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار نحوه استفاده و همینطور کار با آموزش نحوه نصب دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12​ با توجه به اینکه خود محصول حافظه و باطری داخلی دارد و نیازی به گذاشتن رم و قراردادن و تعویض باطری ندارد بسیار ساده و بی دردسر است.

کافیست با کابلی که همراه محصول هست آن را چند ساعت به برق بزنیم تا شارژ باتری داخلی آن کامل شود و سپس کار با ساعت مچی دوربین‌دار را شروع کنیم.

نکته جذاب دیگر آنکه با توجه به اینکه بر روی صفحه ساعت چراغ‌های دید در شب در نظر گرفته شده است برای فیلمبرداری در شب نیز مناسب است.

دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12 هم اکنون برای خرید در دسترس است برای سفارش آن اینجا را کلیک کنید.

آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

بعد از شارژ باتری داخلی آن کابل را خارج کرده و پیچ درپوچ آن را بسته و آن را به مچ می‌بندیم.

ساعت مچی دوربین‌دار مجموعاً ۵ عدد دکمه دارد، دکمه‌ سمت چپ پایین دکمه‌ای هست که باید کابل شارژ را به آنجا به دوربین ساعت مچی متصل کنیم، برای این کار آن را به سمت چپ بچرخانید تا به طور کامل پیچ درپوش آن خارج شود.

سپس یک طرف کابل را که از نوع جک هست به آن وصل کرده فشار می‌دهیم و یک سر دیگر کابل را که از نوع usb است به تلفن همراه هوشمند یا کامپیوتر وصل کنید و منتظر بمانید تا حافظه داخلی آن مثل یک درایو و یا پارتیشن بر روی قسمت مدیریت فایل گوشی یا قسمت مدیریت پارتیشن‌های کامپیوتر بالا بیاید.

و با کلیک بر روی آن می‌توانید محتویات داخل ram آن را ببینید که به صورت فایل‌بندی شده قرار گرفته است، همینطور می‌توانید از آنها کپی تهیه کنید و به مرور فیلم ها و تصویر ها بپردازید.

آموزش نحوه نصب دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12​ بعد از اتصال ساعت مچی به کامپیوتر یا تلفن همراه هوشمند چراغ ال ای دی که بر روی ساعت ۱۲ هست در حالت روشن شدن پیوسته قرار می‌گیرد و این به این معنی است که ساعت مچی در حال شارژ شدن است و همچنین رم داخلی آن در دسترس قرار گرفته است.

آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

همچنین با نصب برنامه usb camera می‌توانید تصویر لنز دوربین ساعت مچی را ببینید و احیاناً بعضی تنظیم‌های رزولیش آن را نیز انجام دهید، بعد از نصب برنامه usb camera بر روی تلفن همراه هوشمند خود برنامه را باز کنید.

سپس مثل توضیح قبلی ساعت مچی را با کابلی که همراه آن است وصل کنید و به تلفن همراه هوشمند خود وصل کنید، بلافاصله برنامه usb camera دوربین را شناخته و تصویر آن را برای شما به نمایش در می‌آورد.

آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

دکمه سمت راست قسمت بالا برای روشن و خاموش کردن لنز داخلی دوربین است، کافیست آن را چند ثانیه نگه دارید تا دوربین در حالت استندبای و آماده به کار قرار بگیرد، نشان دهنده روشن بودن آن روشن شدن چراغ ال ای دی موجود بر روی ساعت ۱۲ به رنگ آبی است.

برای شروع ضبط همان دکمه را برای یک ثانیه فشار داده و رها کنید، چراغ چشمک زن آبی سه بار چشمک می‌زند و خاموش می‌شود، بعد از خاموش شدن عملیات ضبط شروع می‌شود، برای متوقف کردن ضبط دکمه چپ بالا را یک بار فشار می‌دهیم و رها می‌کنیم چراغ سه بار مجدداً چشمک می‌زند و ضبط به پایان می‌رسد.

ویدیو آموزش نصب و راه اندازی دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12

آموزش نحوه نصب دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12​ همچنین برای خاموش کردن کلی دوربین قرار گرفته شده بر روی ساعت مچی دکمه سمت راست بالا را مجدداً چند ثانیه نگه می‌داریم چراغ سه بار چشمک می‌زند و به طور کامل دوربین خاموش می‌شود.

برای حالت عکسبرداری بعد از روشن شدن ساعت مچی و قرار گرفتن چراغ ال ای دی صفحه آن به رنگ آبی اکنون دکمه سمت چپ بالا را یک بار فشار می‌دهیم و رها می‌کنیم تا اینکه این چراغ به رنگ قرمز پیوسته در بیاید.

اکنون با هر بار فشار دادن دکمه سمت راست بالا یک عکس برای ما بر روی حافظه داخلی آن ذخیره می‌شود، نشان دهنده آن یک بار چشمک زدن چراغ قرمز است.

با زدن دکمه سمت چپ بالا و رها کردن آن مجدداً چراغ به رنگ آبی در می‌آید و از حالت عکسبرداری خارج می‌شود اگر همان دکمه را به مدت چند ثانیه نگه دارید ال ای دی های دید در شب پایین صفحه ساعت روشن می‌شود.

آموزش و نحوه استفاده از ساعت مچی دوربین دار

و می‌توانید در آن حالت عکسبرداری و فیلمبرداری را آغاز کنید و مجدد با نگه داشتن همان دکمه برای چند ثانیه چراغ‌های ال ای دی در شب مجدداً خاموش می‌شود.

آموزش نحوه نصب دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12​ همواره می‌توانید عکسبرداری و فیلمبرداری را در حالت معمولی و در حالت ال‌ای‌دی‌های روشن انجام دهید.

آموزش نحوه نصب دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12​ دکمه‌های دیگر که بر روی بدنه دوربین طرح ساعت مچی مدل tr12 طراحی شده است به این شرح است:

دکمه سمت راست وسط: برای تنظیمات زمان ساعت مچی، دکمه پایین سمت راست: دکمه ای است که میکروفون در آنجا قرار گرفته است و دکمه چپ قسمت بالا: همونطور که با کاربرد آن قبلا آشنا شدیم دکمه mode یا تعویض حالت عکسبرداری، فیلمبرداری و صدابرداری است.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.