آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

بهزاد داشاب
19 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

دانلود مستقیم نرم افزار xmeye plus اندروید

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

دانلود نرم افزار xmeye plus از google play

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

دانلود نرم افزار xmeye plus از appstore

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

دانلود نرم افزار xmeye plus بــــرای pc

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

برای نصب دوربین بیسیم که با برنامه xmeyeplus کار می کند ابتدا نم‌افزار آن را دانلود و بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید، این نرم‌افزار برای سیستم عامل اندروید و تلفن‌های هوشمند آیفون دارای سیستم عامل ios و همینطور برای کامپیوتر نیز در دسترس قرار گرفته است.

از هر کدام از فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور می توانید این نرم‌افزار را بر روی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید، همینطور در همین صفحه نیز ما آن را برای دانلود در دسترس قرار دادیم، بعد از نصب برنامه ایکس ام آی پلاس باید در این برنامه یک حساب کاربری ایجاد کنید

آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus ایجادحساب کاربری

برای ایجاد حساب کاربری در اپلیکیشن ایکس ام آی پلاس ابتدا برنامه را نصب و اجرا کنید سپس بعد از اجرای اپلیکیشن تیک موافقتنامه را بزنید و بر روی موافقت یا agree کلیک کنید.

در ادامه وارد صفحه اول اپلیکیشن می‌شوید، در اینجا چنانچه از قبل یوزرنیم و پسورد دارید آن را وارد کنید و بر روی لاگین کلیک کنید، اما چنانچه از قبل در این برنامه اکانت و حساب کاربری ایجاد نکرده اید گزینه registered account را بزنید.

این گزینه در پایین دکمه لاگین و در سمت چپ قرار دارد بر روی آن کلیک کنید وارد مرحله بعد می‌شوید در این مرحله و در قسمت اول ایمیل خود را وارد کنید و در ردیف دوم بر روی گزینه get verification code کلیک کنید.

اکنون یک کد برای تایید ایمیل شما به آدرس ایمیل که وارد کرده‌اید ارسال شده است آن را در همان قسمت و در ردیف دوم وارد کنید سپس در ردیف سوم و چهارم یک رمز به دلخواه برای برنامه تعریف کنید، این رمز ترجیحاً از بین اعداد و حروف و شامل ۸ حرف باشد.

در ادامه بر روی گزینه register account کلیک کنید و به مرحله بعدی بروید، حساب کاربری شما در سرور برنامه ایکس ام آی پلاس ایجاد شده است در ادامه مرحله ثبت نام فقط کافیست ایمیل خود را در صفحه اول اپلیکیشن در ردیف اول وارد کنید و در ردیف دوم رمزی که برای برنامه در نظر گرفتید را وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه login کلیک کنید

دانلود نرم افزار xmeye plus برای اندروید و ios و کامپیوتر

ویدیو آموزش نصب نرم افزار xmeye plus

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus بخش آموزش مدیاتلکام نکات قبل از نصب

اکنون شما در برنامه ایکس ام آی ثبت نام کرده‌اید و به محض وارد شدن به برنامه به طور خودکار وارد حساب کاربری خود می‌شوید.

قبل از شروع نصب نکاتی را باید انجام دهید تا در ادامه نصب و روند آن به مشکل بر نخورید ما در مدیاتلکام مجموعه‌ای از این نکات را در یک مقاله گرد هم آورده‌ایم با کلیک بر روی اینجا می‌توانید آن را مطالعه کنید.

در ابتدای آموزش و دانلود نرم افزار  xmeyeplus ابتدا دوربین را ریست کنید و آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید، این کار بسیار مهم است پس لطفاً از دکمه ریست که بر روی دوربین به صورت سخت افزاری در نظر گرفته شده است این کار را انجام دهید.

برای این کار دکمه ریست را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید تا دربین ریست شود، چنانچه ریست دوربین با موفقیت انجام شود ریست و بازگردانی دوربین به تنظیمات کارخانه توسط یک اعلان صوتی از طریق بلندگوی دوربین اعلام می‌شود.

در ادامه آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus جی پی اس یا لوکیشن گوشی خود را روشن کنید و چنانچه برنامه از شما اجازه دسترسی به قابلیت‌هایی مثل لوکیشن و ارتباط شبکه را نیز می‌خواهد از داخل تنظیمات تلفن همراه خود اجازه دسترسی‌های خواسته شده به برنامه را بدهید

و دانلود نرم افزار xmeye plus 2

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus نصب دوربین بر روی نرم افزار

قبل از نصب هرکدام از دوربین های xmeyeplus که از مجموعه مدیاتلکام خریداری کرده اید ابتدا آن را در فاصله نزدیک مودم اینترنت قرار دهید و نصب و شناسایی آن بر روی اپلیکیشن xmeyeplus را انجام دهید سپس کار نصب آن در ارتفاع را انجام دهید.

به ادامه نصب بپردازیم نرم‌افزار xmeyeplus را باز کنید و از گوشه سمت راست بالا علامت به علاوه + را بزنید در مرحله بعد چنانچه دستگاه که قصد نصب آن را دارید یکی از دستگاه‌های ضبط تصاویر xmeyeplus است گزینه اولxvr/nvr  وچنانچه دوربین بیسیم است گزینه indoor camera را بزنید و وارد مرحله بعد شوید.

در مرحله بعدی آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus بر روی گزینه aphtspot کلیک کنید، به مرحله بعدی می‌رویم در اینجا بعد از گزینه اول وارد لیست وای فای ‌شوید از داخل آن لیست وای فای مورد نظر خود را انتخاب کنید و در ردیف دوم پسورد آن را با دقت وارد کنید و بر روی دکمه next کلیک کنید.

لطفاً دقت داشته باشید که این دوربین مداربسته بیسیم از فرکانس وای فای با ۵ گیگاهرتز پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین یک وای فای با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز را انتخاب کنید، اکنون در ادامه بر روی گزینه set wifi کلیک کنید.

و اما در ادامه آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus باید به لیست وای فای‌ تنظیمات گوشی برویم و از داخل لیست وای فای مربوط به تنظیمات وای فای تلفن همراه هوشمند وای فای که با اسم xmeye… شروع می‌شود و به صورت باز و بدون قفل هست را انتخاب کنید.

بر روی آن کلیک کنید تا تلفن همراه شما به وای فای داخلی دوربین بی‌سیم ایکس ام آی پلاس وصل شود، بعد از اتصال موفق اکنون مجدداً با چند بار زدن دکمه back به محیط نرم‌افزار برگردید.

 

ویدیو آموزش اشتراک گذاری نرم افزار xmeye plus

به محض ورود مجدد به محیط اپلیکیشن  با پیغام hear dingdong مواجه می‌شوید، بر روی آن کلیک کنید و منتظر باشید تا نصب کامل دوربین و شناسایی آن توسط نرم‌افزار انجام شود.

به مرحله بعدی می‌رویم جایی که شما باید برای دوربین خود به دلخواه یک اسم انتخاب کنید اسم مورد نظر خود را دارای کادر اول وارد کنید و بر روی ok در پایین صفحه کلیک کنید.

اکنون کار نصب دوربین بیسیم xmeyeplus به پایان رسیده است و در محیط اپلیکیشن می‌توانید آیکون دوربین را در وسط برنامه ملاحظه کنید و با کلیک مجدد بر روی آن می‌توانید تصویر روبروی لنز دوربین را مشاهده کنید.

بر روی آیکون دوربین که توسط برنامه و در نرم‌افزار شناخته شده است اوکی کنید سپس با یک پیغام دیگر مواجه می‌شوید بر روی آن نیز اوکی کنید، نرم‌افزار از شما می‌خواهد که برای دوربین خود یک رمز انتخاب کنید و آن را مجدداً تکرار کنید تا امنیت انتقال اطلاعات شما به درستی برقرار شود.

در کادر باز شده یک رمز انتخاب کنید آن را مجدداً تکرار کنید و بر روی دکمه ok کلیک کنید توصیه می‌کنیم رمز انتخابی را از علائم اعداد و حروف بزرگ و کوچک انتخاب کنید، اکنون دسترسی شما به تصویر دوربین فراهم است

و دانلود نرم افزار xmeye plus 3

آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus اختصاصی مدیاتلکام اشتراک گذاری با کاربران دیگر

برای اشتراک گذاری تصویر دوربین بی‌سیم xmeyeplus با دیگر دوستان خود ابتدا در گوشی مقابل همانند گوشی خودتان یک حساب کاربری جدا ایجاد کنید و سپس برنامه را اجرا کنید.

بعد از اجرا شدن برنامه در گوشی دوم در صفحه اول برنامه بر روی علامت به علاوه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید سپس گزینه xvr/nvr را انتخاب کنید، در پنجره باز شده در ردیف اول به دلخواه خود یک اسم انتخاب کنید و در ردیف دوم شماره سریال دوربین xmeyeplus را وارد کنید.

این شماره سریال بر روی دوربین به صورت بارکد وجود دارد، همینطور از داخل نرم‌افزار xmeyeplus که در تلفن خودتان هست می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید و آن را توسط تلفن دوم اسکن کنید.

بعد از وارد کردن شماره سریال دوربین بیسیم، نام کاربری و رمز را نیز در ردیف سوم و چهارم وارد کنید و بر روی گزینه add device کلیک کنید، دقت داشته باشید که شماره سریال نام کاربری و رمز باید مربوط به همان نام کاربری و رمزی باشد که در تلفن همراه اول در نظر گرفته‌اید و تعریف کردید.

بنابراین شما برای اشتراک گذاری دوربین خود با دوستان دیگرتون نیاز به بارکد دوربین و نام کاربری و رمز خود دارید، اما به سراغ گوشی اول برویم تا نحوه تولید بارکد را که توسط گوشی دوم باید انجام شود بررسی کنیم.

در گوشی اول بر روی آیکون تنظیمات یا آیکون چرخ دنده که در صفحه اول برنامه روبروی آیکون دوربین بیسیم قرار گرفته شده است کلیک کنید سپس در منوی باز شده بر رویdevice information کلیک کنید.

در پنجره بعدی که باز شده است بر روی گزینه cloud id کلیک کنید، اکنون بارکد به نمایش در می‌آید و کافیست با گوشی دوم این بارکد را اسکن کنید، از داخل خود برنامه قابلیت اسکن کردن در گزینه دوم و روبروی آن در اختیار شما قرار داده شده است. 

ویدیو آموزش نصب و معرفی ویژگی ها نرم افزار xmeye plus

آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus مدیاتلکام معرفی قابلیت ها

و اما به سراغ معرفی قابلیت‌ها و ویژگی‌های اپلیکیشن xmeyeplus پلاس برویم بعد از وارد شدن به برنامه و کلیک بر روی آیکون دوربین تصویر آن به نمایش در می‌آید، در زیر تصویر دوربین ۵ گزینه در نظر گرفته شده است.

گزینه intercom برای پخش صدای خود از طریق بلندگوی داخلی دوربین و با کلیک بر روی آیکون بلندگو صدای محل اطراف دوربین را از می‌توانیم بشنویم، همچنین گزینه سوم گزینه ویدیو است با کلیک بر روی آن می توانید ویدیو به صورت آنلاین علاوه بر ضبط بر روی اسsd card بر روی خود تلفن همراه هوشمند شما و در قسمت گالری ذخیره کنید.

و با انتخاب گزینه screenshot ‌می توانید از همان تصویر آنلاین یک عکس بگیرید و داخل گالری گوشی خود مجدداً ذخیره کنید و همینطور از گزینه setup می‌توانید به تنظیمات کلی برنامه و دوربین دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این‌ها در ردیف پایینی گزینه‌های دیگری را به رنگ قرمز در نظر گرفته شده است که از آنجا می‌توانید تعداد پخش زنده دوربین: یک عدد یا ۴ عدد یا ۹ عدد و یا ۱۶ عدد را برای نمایش همزمان انتخاب کنید.

و همینطور با زدن گزینه hd بین تصویر فول اچ دی و تصویر SD سوئیچ کنید و کیفیت‌های مختلف تصویر را تعویض کنید و همچنین با زدن گزینه replay  تصاویر و فیلم‌های ذخیره شده در روزهای قبل که بر روی کارت حافظه ضبط شده است را مرور کنید.

همچنین از طریق گزینه PTZ می‌توانید دوربین را به چهار طرف حرکت دهید و همینطور با کلیک بر روی گزینه LIGHT LAMP روشنایی قرار گرفته در اطراف دوربین را به صورت دستی کنترل کنید و روشن و خاموش کنید.

آموزش و دانلود نرم افزار xmeyeplus با ورود به گزینه SETUP به بسیاری از تنظیمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که نرم‌افزار ایکس ام آی پلاس در اختیار شما قرار داده است دسترسی پیدا می‌کنید، از طریق گزینه اول می‌توانید پسورد را مجدداً عوض کنید.

و نیز از طریق گزینه دوم می‌توانید زمان دستگاه را تغییر دهید، از طریق گزینه سوم device information ‌توان اطلاعات کلی دستگاه خود را ببینید و از طریق گزینه چهارم رکوردینگ منیجمنت می‌توانید تمام تنظیمات مربوط به ضبط را انجام دهید.

می‌توانید در ادامه و در گزینه‌های بعدی برای هر کدوم از دوربین‌های خود اسم تعریف کنید و برای هر کدام به صورت جدا نامگذاری کنید و نیز می‌توانید آلارم داخلی دوربین بیسیم را در حالت غیر فعال یا فعال تنظیم نمایید.

در صورت تشخیص حرکت آلارم داخلی دوربین به صدا در می آید، بخشی از این تنظیمات را قبل از ورود به تصویر دوربین و در صفحه اول محیط اپلیکیشن در قسمت پایینی در اختیار شما قرار داده شده است.

از جمله گزینه فضای دسترسی به فضای ابری و پخش و مرور تصاویر ضبط شده در روزهای گذشته، دکمه replay برای مرور فیلم های ضبط شده بر روی تلفن همراه و دسترسی به جزئیات حساب کاربری.

آموزش و دانلود نرم افزار xmeye plus

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.