آموزش و دانلود نرم افزار weihome

بهزاد داشاب
10 تیر 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش و دانلود نرم افزار weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome آموزش نصب دوربین بیسیم با نرم افزار weihome برای دوربین های بیسیم تجت شبکه که با این اپلیکیشن کار میکنند به این شرح است:

برای نصب دوربین‌ بیسیم تحت شبکه با نرم‌افزار weihome ابتدا بعد از بردن دستگاه به تنظیمات کارخانه با استفاده از دکمه ریست و سپس نصب برنامه weihome بر روی موبایل خود به قسمت تنظیمات وای فای تلفن همراه هوشمند خود بروید و در آنجا در داخل لیست وای فای اسم وای فای که با care… شروع شده است را انتخاب کنید و به آن وصل شوید.

و دانلود نرم افزار weihome​

دانلود مستقیم نرم افزار weihome برای اندروید

و دانلود نرم افزار weihome​ 1

دانلود نرم افزار weihome از google play

و دانلود نرم افزار weihome​ 1

دانلود نرم افزار weihome از appstore

و دانلود نرم افزار weihome​

دانلود نرم افزارweihome ازplaystore

آموزش و دانلود نرم افزار weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome دوربین بیسیم با نرم افزار weihome در قسمت فروشگاه مدیاتلکام برای خرید در دسترس است برای سفارش آن از اینجا اقدام کنید

در ادامه آموزش نصب دوربین بیسیم با نرم افزار weihome اکنون برنامه را باز کنید، لطفاً قبل از انجام این کار بلوتوث و لوکیشن گوشی خود را از قبل روشن کنید، بعد از باز کردن نرم‌افزار از گوشه بالا بر روی علامت + بزنید و بر روی add device کلیک کنید در مرحله بعد بر روی wifi camera کلیک کنید.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: و سپس در مرحله بعدی search in lan را انتخاب کنید و همچنین در ادامه گزینه search in network در پایین صفحه را انتخاب کنید، اکنون دوربین توسط نرم‌افزار weihome شناخته و پیدا شده است.

ویدیو آموزش کار با برنامه weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: و اکنون در صفحه اصلی در محیط اپلیکیشن به نمایش در می‌آید، همچنین ip این دوربین و id آن نیز همراه با آیکون و اسم آن در محیط برنامه نشان داده شده است.

در جلوی آیکون آن دکمه add را بزنید و وارد مرحله بعد شوید، برای دوربین بی‌سیم خود یک اسم بگذارید، اسم خود را انتخاب کرده و وارد کنید و در ادامه در قسمت تایم گزینه ایران تهران یا گزینه دیگری را انتخاب کنید.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome

پیشنهاد می‌کنیم از محدوده زمانی عراق یا سوریه یکی را انتخاب کنید با توجه به محدودیت‌ها و فیلترینگ اینترنت و همچنین تحریم‌های اینترنت از سمت خارج از کشور می کنید یکی از تایم زمان‌های کشورهای دیگر را انتخاب کنید و سپس در بر روی گزینه done کلیک کنید.

با کلیک بر روی گزینه done کار نصب دوربین تمام شده است، اکنون شما به تصویر دوربین دسترسی دارید و آن را می‌بینید.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: برای معرفی دوربین به شبکه wifi محل مورد نظر باید بر روی علامت تنظیم یا چرخدنده که در بالای تصویر دوربین سمت راست قرار دارد کلیک کنید و وارد قسمت تنظیمات شوید، در صفحه بعدی بر روی device setting کلیک کنید.

دوربین مدل p59 از مدل دوربین های بیسیم است که با برنامه weihome کار می کند برای مطالعه ویژگی ها آن اینجا را کلیک کنید

ویدیو معرفی برنامه weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: در ادامه باید از داخل لیست وای فای که برای شما به نمایش در می‌آید وای فای خودتان را پیدا کنید بر روی آن کلیک کنید و رمز آن را وارد کنید و در آخر گزینه connect رو بزنید.

اکنون دوربین شما به وای فای محل مورد نظر وصل شده است و شما می‌توانید خارج از منزل تصویر دوربین را بر روی تلفن همراه خود داشته باشید و با آن نظارت کنید.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: نرم افزار weihome تمام کاربردهایی که شما از آن به عنوان یک نرم افزار برای کنترل تجهیزات بیسیم و دوربین های تحت شبکه از راه دور انتظار دارید در اختیار شما می گذارد.

کنترل همه جانبه دوربین و همینطور دسترسی و چرخش ptz با تلفن همراه و دسترسی به کارت حافظه برای مدیریت تصاویر و فیلم های ضبط شده در محیط اپلیکیشن فراهم است، این نرم افزار برای تمام پلتفرم ها در قسمت دانلود مدیاتلکام در دسترس است.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: بر روی وسط تصویر کلیک کنیم تصویر دوربین برای ما به نمایش در می آید و با انتخاب گزینه share از قسمت پایین هستید می توانید با دوستان دیگه دوربین  را به اشتراک بگذارید.

اکنون از قسمت پایین دوربین سمت راست گزینه setting راانتخاب کنید و وارد قسمت تنظیمات بشیوید اینجا اول تنظیمات خود دستگاه قرار دارد میتونید دوربین را از راه دور خاموش و روشن کنید.

و دانلود نرم افزار weihome 2

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: میکروفون داخلی و همچنین چراغ دید در شب شب آن را فعال یا غیر فعال کنیم، و با فعال کردن گزینه motion در زمانی که حرکت دوربین اتفاق میفته ضبط انجام می شود.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome: با فعال کردن alarm می توانید روی گوشیی خود پیام داشتد باشیند و همینطور از قسمت shedule میتونید دستگاه را در وضعیت سناریو قرار دهید، نکته جالب و کاربردی اینکه این گزینه که با انتخاب  آن میتونید برای دستگاه تعریف کنید که از چه ساعتی تا چه ساعتی به ضبط تصویر بپردازد.

همچنین از قسمت دیگرمی توانید تنظیمات شبکه را انجام بدهید یکی از موردهای کاربردی گزینه network setting است.

از این قسمت می توانید چنانچه رمز وای فایتان یا مودم عوض شده وای فای جدید معرفی کنید، و در صورتی که بر روی دستگاه حافظه جانبی قرارداده باشید می توانید کارت حافظه را فرمت کنید و یا محتویات و فایل های ضبط شده بر روی آن را مرور کنید.

آموزش و دانلود نرم افزار weihome

آموزش و دانلود نرم افزار weihome:

weihome در رایانه شخصی
weihome، که از توسعه‌دهنده weihome می‌آید، در گذشته بر روی سیستم اندروید اجرا می‌شود.

اکنون می‌توانید با مدیاتلکام به راحتی weihome را روی رایانه شخصی بازی کنید.

آن را در کتابخانه mediatelecom یا نتایج جستجو دانلود کنید. دیگر به باتری یا تماس های خسته کننده در زمان نامناسب توجه نکنید.

فقط از رایانه شخصی weihome بر روی صفحه نمایش بزرگ به صورت رایگان لذت ببرید!

weihome مقدمه
1. پشتیبانی از مشاهده ویدئو در زمان واقعی

2. پشتیبانی از ضبط عکس و فیلم در زمان واقعی

3. پشتیبانی از ضبط زنگ تشخیص حرکت

4. پشتیبانی برای تغییر رمز عبور دوربین

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.